PL Andara [18+] [RP] [PL] 20/06/2020

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić was na serwer roleplayowy Andara.

Jest to serwer od graczy dla graczy, z naciskiem na roleplay. Został wprowadzony zestaw ułatwień by wyeliminować element żmudnego biegania i zabijania stworków, po to by umożliwić graczom skupienie się na rozwoju swojej postaci. W naszym świecie możesz być kimkolwiek chcesz jak tylko pozwala na to gra. Nie tolerujemy jednak powergamingu i metagamingu, więc upraszamy by uszanować też innych graczy pragnących spędzić czas na zabawie w Conan Exiles.

Jako ułatwienia dostępny jest level 60, narzędzia oraz zestawy do budowania podzielone na różne style. w komendzie /kit znajdziecie również Book of Skelos który cały czas wskazywał będzie waszą pozycję na mapie by inni gracze mieli łatwiej was odnaleźć lub wy będziecie mogli odnaleźć ich, posiadanie book of skelos w ekwipunku wiąże się z tym że macie ochotę odgrywać postacią z innymi graczami i jeśli jakiś podejdzie uprasza się by wtedy go nie ignorować, książkę można wyrzucić z ekwipunku w każdym momencie.

Jako że jest to serwer polski, zapraszamy graczy którzy pewnie czują się w pisaniu w tym właśnie języku.

W danym momencie wszystko toczy się w około kwadratu 7F więc dla ułatwienia spotykania się sugerujemy budowanie się w niedalekim dystansie od tego miejsca, w tym właśnie kwadracie znajduje się również nasze miasto Andara, w której znajdziecie karczmę i większość postaci.

Na serwer można po prostu wejść, nie posiadamy kart postaci lub whitelisty - dajemy szansę wszystkim. Osoby które będą złośliwe lub po prostu nie będą rozumiały że to jest serwer roleplay będą usuwane.

Zapraszamy ciepło.
Andara [18+] [RP] [PL]
adres ip: 176.57.181.58:31300

Hej, serwer jeszcze żyje? Dzisiaj wbiłem, ale widziałem tylko jedną osobę, do tego zaproszenie discord jest nieaktualne.