LFM Polish speaking players // Poszukiwani gracze do klanu // agressive PVP group

English

Hello everyone!
We are looking for more polish speaking players to our group (pref. experience and 18+ y old).
We are probably actually most experienced polish group with agressive PVP policy. Actually we are looking for some players on server #1200. If u are interested just add me on steam - outside141.

Polish

Witam,
Jesteśmy dość sporą, polską grupą bardzo doświadczonych graczy nastawionych mocno na PVP w wieku 20-30 lat (większość 30). W potrzebie jesteśmy w stanie zebrać się w grupę nawet 15 osób lecz aktualnie połowa jest nieaktywna a co niektórzy pilnują baz na serverach już przez nas zdominowanych (nie chce im się lvlować , no chyba, że zajdzie taka potrzeba). Staramy się też nie przechodzić całym składem 15 osób na server jeżeli nie wymaga tego przeciwnik (ilość graczy w sojuszu) aby gra nie była za łatwa.
Aktualnie kilku z nas (4-5) przeszło na server #1200. WIdząc duże klany na tym serverze chcemy dać szanse ludziom dołączyć do naszej grupy otwierając rekrutację. Aktualnie poszukujemy ok. 1-2 osób do wspólnej pzygod. Doświadczenie mile widziane ale nowi gracze również mogą się ze mną kontaktować - może uda mi się coś dla Was znaleźć :slight_smile:
Z nami nudzić się nie będziecie !
Możecie podwać swoje nicki na steam lub dodać mnie - outside141

Powyższe działania mają również na celu zrzeszać jak największą ilość polskich graczy tak abyśmy wspólnie mogli budować mocne community.

Pozdrawiam

bump