🇵🇱 [PL] ARCANEA - Nowy POLSKI Serwer Conan Exiles (70 slotów)

Nie, nie jest to serwer dla wąskiej grupy graczy, tylko dlatego, że ktoś wykorzystał normalną mechanikę gry i Tobie się to nie spodobało… Dobrze, że dodałeś (i podkreśliłeś), że jest to TWOIM ZDANIEM - a więc, dałeś do zrozumienia, że jest to bardzo subiektywny punkt widzenia.

Gracze są jak najbardziej szanowani - odpowiadamy na zapytania i problemy graczy w świecie gry. Robimy to nie dla, jak to napisałeś, “wąskiej grupy”, ale dla wszystkich, którzy chcą grać według zasad serwera i mieć z tego zabawę. Ponieważ jest to serwer z limitowanym PvP (tylko kilka godzin dziennie), to powoduje to od czasu do czasu “dramę”. Jeśli chcesz tylko budować i spokojnie się rozwijać, rzeczywiście nie jest to może odpowiedni serwer i proponowałbym poszukać serwera PvE. Z drugiej strony, nawet w tym przypadku, na naszym serwerze jest strefa na południu, gdzie gracze mogą prowadzić spokojną rozbudowę, jeśli nie chcą być napadani.

Myślisz, że naprawdę jest u nas tak okropnie? Polecam wątek o oficjalnych serwerach Conana, gdzie niestety nie ma żadnego admina - i na serwerach PvP, a nawet PvE gracze, blokują sobie rozbudowę, czy też, napadają na bazy bez żadnych ograniczeń. U nas są zasady i jeśli ktokolwiek je narusza, są tego konsekwencje.

Ty zaś, nie zostałeś obrzucony epitetami, wyrzucony z serwera, czy też potraktowany źle w jakikowiek inny sposób. Nie wiem, czemu wogóle odwołujesz się do Albion Online… i nie wiem skąd nagle według Ciebie, te 30 osób które wtedy było online, to ta wąska (uprzywilejowana) grupa osób… Skąd bierzesz te liczby? Na serwerze jest bardzo zdywersyfikowana populacja, różne klany rekrutują obecnie w swoje szeregi.

To, że odwołujesz się do polityki, dyskutując o grze, tym bardziej szkoda czasu na jakąkolwiek dyskusję. Nie mieszkam w Polsce już ponad 15 lat, więc nie, nie zabrzmiało znajmo.

Serwer jest otwarty z myślą długoterminowej rozgrywki, wkładamy w ten serwer sporo pracy i czasu. Mamy wiele nowych pomysłów na przyszłość, pracuję obecnie nad autorskim modem do serwera, aby w przyszłości zaoferować jeszcze bardziej unikalną rozgrywkę dla naszych graczy.

Zapraszam wszystkich do sprawdzenia serwera, na własne oczy, zamiast polegać na opini jednego gracza, czy też mojej.